کارسلینگ هیدرولیک در اصفهان

شرکت خاوران صنعت، با دارا بودن سال ها سابقه موفق در حوزه ساخت انواع بالابر خانگی و صنعتی، جهت رشد و ساخت بالابرهای باکیفیت و استاندارد، با کمک تیمی کارشناس و متخصص، آماده پاسخگویی و مشاوره به سوالات شما است. شما می‌توانید از طریق دکمه زیر با ما در ارتباط باشید.

همه روزه از ساعت 8:00 الی 20:00

ساخت بالابر هیدرولیک در اصفهان

مهم‌ترین و پیچیده‌ترین قطعه در آسانسورهای هیدرولیک که کابین روی آن قرار می‌گیرد و باعث حمل و جابه‌جایی آسانسور می‌شود، کارسلینگ است.

به‌صورت کلی یک کارسلینگ متشکل از یک چهارچوب و یک یوک است که ظرفیت، وزن و حجم کل کابین روی آن قرار می‌گیرد؛ بنابراین هر کارسلینگ متناسب با نوع و اندازه یک کابین ساخته میشود. کارسلینگ با کمک کفشک ها روی ریل راهنما حرکت می‌کند. پاراشوت که وسیله کنترل اضطراری آسانسور در لحظات حساس مانند سرعت بالا و سقوط ناگهانی را بر عهده دارد روی کارسلینگ نصب میشود. کارسلینگ ها در سیستم آسانسورهای جک در کنار غیرمستقیم، نصب می‌شوند؛ در چنین شرایطی امکان نصب سه در روی آسانسور فراهم می‌شود. کارسلینگ ها قابلیت استفاده برای آسانسورهای بدون موتورخانه را نیز دارند.

 جالب است بدانید که استفاده از سیستم کارسلینگ باعث کاهش هزینه‌های آسانسورهای هیدرولیک می‌شود. نصب کارسلینک به وسیله دو ریل انجام می‌شود و باعث ساده شدن سیستم آسانسور می‌شود. ریل مربوطه به‌صورت هم‌زمان کارسلینگ، فلکه هرزگرد و جک متصل به کارسلینگ را هدایت می‌کند. کارسلینگ در آسانسور هایی که دارای سیستم هیدرولیک هستند توسط دو رشته ریل و در آسانسورهایی که به‌صورت کششی کار می‌کنند به‌صورت ریل معکوس نصب می‌شوند.

کارسلینگ

نصب و خرید کارسلینگ معتبر در اصفهان

فرایند طراحی و نصب کارسلینگ از اهمیت بالایی برخوردار است و تمامی قطعات باید بادقت فراوان و به‌صورت مهندسی شده طراحی و مونتاژ شوند. تمامی اجزا مانند پاراشوت، کفشک‌ها، فکله، رولر و سایر بخش‌ها باید به‌صورت دقیق در محل موردنظر خود نصب شوند. بعد از آماده سازی کامل، کارسلینگ روی ریل ها در محل مورد نظر نصب می‌شود. به طور کلی این قطعه مهم بر اساس نوع جک آسانسور (جک در کنار مستقیم و غیر مستقیم) و همچنین ارتفاع چاهک دسته بندی میشود. در پایان عملیات نصب باید آزمایشات لازم قبل از استفاده روی قطعه انجام شود. برخی آسانسور ها دارای چاهک مخصوص نصب نیستند، در این حالت از کارسلینگ های پیت لس که دارای ترمز ایمنی لحظه ای از نوع قلتکی است، جهت نصب استفاده می‌شود. اگر کارسلینک روی آسانسور های از نوع کششی نصب شود، در آسانسور مربوطه قابلیت ریل معکوس و نصب بیش از دو در را ایجاد می‌کند؛ این نوع کارسلینگ فضای اشغالی بسیار کمی به اندازه تنها 32 تا 42 سانتی‌متر را به خود اختصاص می‌دهد.

مجموعه قطعات یک پکیج کامل کارسلینگ در هنگام نصب شامل: اسکلت اصلی کارسلینگ، فلکه، پایه جک 4 متری، تعدادی لاتون برای حذف فضای اضافی پشت کفشک و ریل ها، دسته پاراشوت، فنر و لوله پرتاب که برای قلاب بکسل های سمت کارسلینگ استفاده می‌شود، تعدادی لنت کفشک تفلونی، رولر های اورجینال، پاراشوت، بست تراول زیر کارسلینگ، بست زیر جک، سوئیچ پاراشوت، لقمه و پیچ‌ومهره ها، بست های نگهدارنده کابین به کارسلینگ، پشت‌بند های l شکل ریل، بست نگهدارنده پایه جک، بست های نگهدارنده جک، گلدانی، مجموعه کامل قلاب بکسل، مهاربند ها و سینی زیر ریل است که بر روی کارسلینگ با دقت ویژه ای نصب می‌شوند.

شرکت خاوران صنعت از جمله نامداران تولیدکننده کارسلینک در اصفهان است. این گروه فرایند تولید این قطعه را باظرافت بالا و طبق فناوری‌های روز، طراحی و آماده‌سازی می‌کند.

جهت دریافت مشاوره و راهنمایی لازم برای خرید کارسلینگ ایمن و معتبر، شما میتوانید با گروه خاوران صنعت در ارتباط باشید.

جهت سفارش کارسلینگ در اصفهان

⛑ نصب کارسلینگ در اصفهانشرکت خاوران صنعت
🛠 خدمات شرکت کارسلینگ در اصفهانمشاوره، طراحی و نصب انواع کارسلینگ
📍 آدرساصفهان خیابان کهندژ ایستگاه دوپله روبروی کوی ۵۵
☎ ارتباط با ما۰۹۱۳۰۶۱۵۵۳۹ -مدیریت: کارخیران

چک‌لیست نکات مهم جهت خرید و استفاده اصولی از کارسلینگ

  • جهت جلوگیری از سقوط ناگهانی کابین آسانسور و بالابردن امنیت آسانسور، حتماً باید کارسلینگ مربوطه مجهز به سیستم پاراشوت لحظه ای (ترمز اضطراری) باشد.
  • استراکچر به‌ کار رفته در کارسلینگ که مهم‌ترین نقش را در ساخت این قطعه مهم دارد، باید به خوبی بتواند وزن کابین و بار آن را به همراه نیروی وارده به آن‌ها تحمل کند.
  • بهترین متریال برای ساخت و پوشش کارسلینگ های هیدرولیک استفاده از ورق‌های گالوانیزه و یا بهره‌گیری از رنگ‌های الکترواستاتیک که کمترین اثر مخرب در محیط‌زیست را دارند، است. دقت کنید که قطعات کارسلینگ باید بیشترین میزان استحکام و تحمل وزن را داشته باشند.
  • یک کارسلینگ استاندارد باید به‌خوبی بتواند لرزش‌ها و سروصدای های ایجاد شده توسط کابین را کنترل کرده و از ترمز ایمنی آسانسور به‌خوبی حفاظت و پشتیبانی کند.
  • دقت کنید که حتماً از سازه‌های کارسلینگی که مدل پیچ‌ومهره ای هستند استفاده کنید تا در هنگام انجام عملیات مونتاژ به مشکل بر نخورید و همچنین به‌راحتی بتوانید سازه را دمونتاژ کنید.
  • قطعات کارسلینگ باید به‌صورت دوره‌ای مورد بررسی قرار گرفته و هر گونه سایش، زنگ‌زدگی و یا خوردگی بادقت بررسی و رفع شود. باتوجه‌به اینکه کفشک‌ها نیروی وارده بر ریل‌ها را تحمل می‌کنند باید حتماً مورد بررسی قرار گیرند.
  • هر گونه لرزش و صدای غیرطبیعی در این قطعه باید سریعاً مورد بررسی قرار گیرد. دقت کنید که به‌هیچ‌عنوان به‌صورت خودسرانه اقدام به تعمیر یا جوشکاری کارسلینگ نکنید.

سؤالات متداول درباره کارسلینگ

آیا می‌توان از کارسلینگ های دست دوم در اصفهان استفاده کرد؟

به‌هیچ‌عنوان انجام این کار توصیه نمی‌شود چرا که یوک و چهارچوب کارسلینگ ها متناسب با کابین هر آسانسور طراحی می‌شود و ممکن است کارسلینگ انتخابی شما متناسب با ساختار آسانسور شما نباشد.

به‌طورکلی کار کارسلینگ در آسانسور چیست؟

کارسلینگ ها وسیله ای برای حمل کابین آسانسور به صورت ایمن هستند. این وسیله باعث کنترل حرکت، لرزش و صدای آسانسور در حین حرکت شده و از سقوط ناگهانی جلوگیری می‌کند. کارسلینگ ها گزینه‌ای مناسب برای آسانسورهایی با چاله کوچک و فضای کوچک هستند.

قیمت کارسلینگ در اصفهان به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت این وسیله در اصفهان به کیفیت برخی از  قطعات به کار رفته برای ساخت کارسلینگ همچون: براکت اتصال جک، ستون زیر جک، فلکه هرزگرد، نگهدارنده جک، استراکچر، پاراشوت و...، ارتفاع چاهک، ظرفیت دستگاه (4، 5، 6، 8، 11 نفره و...) بستگی دارد.

متداول‌ترین نوع‌های کارسلینگ هیدرولیکی چیست؟

کارسلینگ جک در کنار مستقیم و جک در کنار غیرمستقیم از متداول‌ترین نوع‌ها هستند. کارسلینگ  جک در کنار مستقیم برای آسانسورهای کوچک مورداستفاده قرار می‌گیرد و حرکت توسط جک انجام می‌شود. از در جک در کنار غیرمستقیم برای آسانسورهای بزرگ و سنگین استفاده می‌شود؛ در این حالت حرکت توسط جریان روغن انجام شده و کارسلینگ  به‌صورت غیرمستقیم به جک متصل می‌شود.

خاوران صنعت ارائه‌دهنده ایمن و بروز انواع بالابر هیدرولیکی

متخصصان ما آماده مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.