سفارش بالابر ویلچر در اصفهان

شرکت خاوران صنعت، با دارا بودن سال ها سابقه موفق در حوزه ساخت انواع بالابر خانگی و صنعتی، جهت رشد و ساخت بالابرهای باکیفیت و استاندارد، با کمک تیمی کارشناس و متخصص، آماده پاسخگویی و مشاوره به سوالات شما است. شما می‌توانید از طریق دکمه زیر با ما در ارتباط باشید.

همه روزه از ساعت 8:00 الی 20:00

راهنمای تهیه و خرید بالابر ویلچر در اصفهان

 هر چه جمعیت یک شهر بیشتر باشد نیازمندی‌های افراد نیز بیشتر است. شهر اصفهان نیز باتوجه‌به جمعیت بالا دارای افراد معلول، مریض، کم‌توان و سالمند بسیاری است که توانایی کافی برای جابه‌جایی خصوصاً در خانه‌های آپارتمانی را ندارند و همین موضوع باعث یک دغدغه بزرگ برای بسیاری از خانواده‌ها شده است.

یکی از دستگاه‌های موردنیاز و واجب در این شرایط بالابر ویلچر جهت جابه‌جایی و حمل آسان این عزیزان است. اغلب افراد ناتوان و سالمند معمولاً یا تنها زندگی می‌کنند و یا ساعاتی از روز را در منزل تنها هستند، از نکات مهم و قابل تأمل در ساخت این بالابر ها، قابلیت استفاده آسان و ساده توسط خود شخص بیمار و یا معمول بدون کمک گرفتن از دیگر افراد است.  بالابر ویلچر بر، نوعی از بالابر است که به‌صورت استاندارد و امن طراحی شده و قابلیت حمل هم‌زمان سرنشین، همراه با ویلچر و حتی مقداری بار اضافه  را دارد. نکته مثبت این بالابرها نصب آسان آن‌ها در منازل، ساختمان‌ها و بسیاری از اماکن باز و اداری است. توجه داشته باشید که ساخت بالابر های ویلچر متناسب با نیاز هر شخص متفاوت است؛ بنابراین هر شخص با در نظر گرفتن نیاز خود نسبت به استفاده از این بالابر ها، می‌تواند گزینه مناسب خود را به شرکت های معتبر سفارش دهد.

به جهت استفاده بالابرهای خانگی برای افراد ناتوان و سالمند، حفظ امنیت و کیفیت قطعات به‌کاررفته از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت خاوران صنعت یکی از تولیدکنندگان موفق بالابر خانگی در اصفهان است. این گروه بیش از 10 سال سابقه تولید انواع بالابر در اصفهان را داشته و تاکنون توانسته است پروژه‌های موفق بسیاری را ارائه دهد.

شرکت خاوران صنعت بیش از 10 سال است که به تولید و طراحی تخصصی بالابر ویلچر در اصفهان می‌پردازد. عملکرد کلی این بالابرها به گونه است که با ایجاد فضایی ایمن و حرکتی آرام سرنشین را به مقصد می‌رساند.

 گروه خاوران صنعت به جهت حفظ امنیت و سلامت مشتریان خود دقت ویژه در طراحی این محصول به کار گرفته است. این گروه همواره سه اصل مهم را در پیاده‌سازی بالابر ویلچر مورد اهمیت قرار می‌دهد:

 1. اهمیت به شکل ظاهری دستگاه متناسب با ظاهر محیط مورداستفاده و طراحی مناسب جهت استفاده در منازل و شرکت‌ها
 2. به‌کارگیری اجزا ایمنی روی دستگاه جهت حفظ امنیت سرنشینان و متناسب با نیاز مشتری
 3. استفاده از فناوری‌های به‌روز و بهترین کیفیت قطعات جهت استفاده بدون نقص در بلندمدت

شما می‌توانید جهت دریافت راهنمایی و مشاوره لازم برای تهیه بالابر ویلچر مناسب در اصفهان با گروه خاوران صنعت در ارتباط باشید.

معرفی مکان معتبر جهت سفارش بالابر ویلچر در اصفهان

⛑ نصب بالابر ویلچر در اصفهانشرکت خاوران صنعت
🛠 خدمات شرکت بالابر ویلچر در اصفهانمشاوره، طراحی و نصب انواع بالابر ویلچر
📍 آدرساصفهان خیابان کهندژ ایستگاه دوپله روبروی کوی ۵۵
☎ ارتباط با ما۰۹۱۳۰۶۱۵۵۳۹ -مدیریت: کارخیران

مزیت‌های بالابر هیدرولیکی ویلچر

 • از نکات مثبت این نوع از بالابرها قابلیت استفاده از برق تک‌فاز جهت حفظ امنیت سرنشین در هنگام استفاده از ویلچر روی دستگاه است.
 • به جهت بهره‌گیری از سیستم هیدرولیک در این دستگاه، حرکت آن بسیار نرم و بدون لرزش است و این موضوع باعث امنیت خاطر افراد سالمند و معلول و کاهش استرس آن ها در زمان استفاده از دستگاه می‌شود.
 • امکان نصب کابین و یا نیم کابین جهت افزایش امنیت سرنشین با متریال های مختلفی همچون شیشه، استیل، mdf و… با طراحی بسیار زیبا و مطابق با نیاز و سلیقه کارفرما وجود دارد. 
 • وجود دستگیره محافظ و کفی ایمن برای ثابت ماندن سرنشین و ویلچر و پیشگیری از سقوط ناگهانی به دلیل عدم داشتن تعادل کافی در افراد معلول و سالمند از نکات مثبت این دستگاه است.
 • به جهت عدم ایجاد مزاحمت در راه پله برای دیگر افراد، بالابرهای ویلچر دارای سیستم خود جمع شونده هستند. به کمک این سیستم در هنگام عدم استفاده از دستگاه، به راحتی صفحه نگهداره ویلچر جمع شده و هم سطح دیوار راه پله می‌شود.
 • جهت راحتی استفاده کاربران از دستگاه، تمامی دکمه ها در فاصله ای بسیار مناسب و دقیقاً در رو به روی شخص نشسته در روی ویلچر و با یک سیستم بسیار ساده و قابل فهم قرار گرفته اند.
 • از نکات بسیار مثبت و مهم یک بالابر ویلچر استاندارد، عدم نیاز به شخص کمکی در هنگام استفاده از دستگاه و یا عدم نیاز به پیاده شدن شخص از ویلچر است. به دلیل داشتن لبه های باز شونده، دستگاه کاملا هم سطح زمین شده و افراد به راحتی روی آن سوار می‌شوند.
بالابر ویلچر در اصفهان

چک‌لیست نکات مهم در هنگام خرید بالابر ویلچر در اصفهان

 • سیستم کنترلی جهت بالا و پایین‌رفتن سرنشین باید کاملاً در دسترس شخص بوده و استفاده از آن آسان باشد.
 • حتماً جهت استفاده برای افراد معلول از کابین‌های محافظ در اطراف بالابر استفاده شود و بهتر است به دلیل توانایی کم این افراد همواره شخصی همراه آن‌ها وارد دستگاه شود.
 • دستگاه باید دارای سیستم فرود اضطراری و ترمز ایمنی (پاراشوت) و ضربه‌گیر باشد و حتماً آژیر هشدار دستگاه نصب شود.
 • قطعات باید به‌خوبی و بسیار محکم نصب شوند؛ جوشکاری‌ها نیز باید با بهترین متریال انجام شوند. هر گونه لرزش در دستگاه باید سریعاً مورد بررسی قرار گیرد.
 • جهت امنیت خاطر سرنشینان، باید دستگاه به‌صورت دوره‌ای توسط کارشناسان مورد چک و بررسی قرار گیرد تا از هر گونه خطر احتمالی جلوگیری شود.
 • کفی باید دارای ضربه‌گیر و نگهدارنده محکم باشد، استفاده از کفی‌های صاف باعث سرخوردن ویلچر می‌شود.
 • بالابر باید به‌گونه‌ای طراحی شود که امکان گیرکردن فرد در لابه‌لای اجزای دستگاه وجود نداشته باشد و از خطرات احتمالی پیشگیری شود.
 • دستگاه باید دارای عایق محافظ در برابر برق‌گرفتگی و مقاوم در برابر فرسایش و زنگ زدی باشد.

آشنایی با انواع بالابرهای ویلچر

1. بالابر ویلچر از راه‌پله

از متداول‌ترین نوع‌های بالابر ویلچر که بیشترین استفاده را دارد، نمونه‌هایی است که در کنار راه‌پله جهت حمل معلولین و سالمندان نصب می‌شود. این مدل از دستگاه‌ها، دارای محافظ‌های ایمن به‌صورت کابین و یا دستگیره در اطراف و دارای کفی ضدلغزش جهت حفظ ایمنی فرد در هنگام عبور از پله‌ها است.

2. بالابر ویلچر اتوبوس و خودرو

جهت سهولت در استفاده اشخاص ناتوان از سیستم اتوبوس شهری، بالابرهای ویلچر به صورتی استاندارد به‌گونه‌ای که برای سایر مسافران مشکلی ایجاد نکند در جلوی درب اتوبوس نصب می‌شود. فرد ناتوان به همراه ویلچر روی سطح موردنظر قرار گرفته و سپس دستگاه به سمت بالا حرکت کرده و باعث ورود آسان فرد به داخل اتوبوس می‌شود. از این نوع بالابر جهت ورود افراد به خودرو نیز استفاده می‌شود.

3. بالابر ویلچر هیدرولیک

این گونه بالابر ویلچر از استانداردترین و ایمن‌ترین حالت‌های بالابر ویلچر بر است. به جهت بهره‌گیری از سیستم هیدرولیک، حرکت بسیار آرام و نرم صورت می‌گیرد و سرنشین با اطمینان خاطر جابه‌جا می‌شود، امکان سقوط در این بالابر وجود ندارد و کاملاً محافظت شده است.

سؤالات متداول درباره نصب بالابر ویلچر در اصفهان

نحوه استفاده از بالابر ویلچر چگونه است؟

اغلب این بالابر ها سیستمی بسیار ساده دارند و مناسب استفاده افراد ناتوان جسمی و حرکتی و افرادی با سطح سواد پایین طراحی شده اند. نحوه استفاده اغلب بالابر های ویلچر به این گونه است که: ابتدا شخص در کنار دستگاه قرار گرفته و دکمه آماده سازی و باز شدن صفحه دستگاه را می‌فشارد، زمانی که قفل در دستگاه باز شد، فرد با کمک ویلچر روی صفحه دستگاه قرار می‌گیرد، حال با کمک دکمه فرمان استارت، در دستگاه بسته شده و محافظ ها در اطراف شخص قرار گرفته و سپس دستگاه به سمت بالا و یا پایین حرکت می‌کند. نحوه پیاده شدن شخص از دستگاه نیز دقیقاً به همین صورت انجام می‌شود.

آیا می‌توان از بالابر ویلچر در خانه استفاده کرد؟

بله، عمده استفاده این دستگاه برای افراد ناتوان در محیط منزل است. طراحی به شکلی اصولی و با حفظ ظاهر محیط منزل و کاملاً ایمن انجام می‌شود.

آیا می‌توان از بالابر ویلچر برای حمل بار استفاده کرد؟

پیشنهاد می‌شود برای انجام این کار از بالابرهای مخصوص استفاده کنید؛ اما به‌طورکلی جابه‌جایی بار متناسب با وزن بالابر امکان‌پذیر است.

چه نکاتی در هنگام استفاده از بالابر ویلچر اهمیت دارد؟

مهم‌ترین نکته در استفاده از این دستگاه، عدم واردکردن ضربه‌های شدید به بدنه و قراردادن بار بیش از حد بر روی دستگاه است. علاوه بر این، بهتر است جهت حفظ امنیت سرنشین، به‌صورت دوره‌ای دستگاه مورد سرویس و بررسی قرار گیرد.

آیا در اصفهان می‌توان بالابر ویلچر دست‌دوم خریداری کرد؟

به‌هیچ‌عنوان استفاده از بالابر ویلچر دست‌دوم پیشنهاد نمی‌شود، ریل و اندازه هر بالابر متناسب با فضای مورداستفاده طراحی می‌شود و ممکن است بالابر مربوطه قابل‌نصب در محل موردنظر شما نباشد.

قیمت بالابر ویلچر از پله به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تمام شده این دستگاه به عواملی همچون: نوع سیستم به‌کاررفته در دستگاه جهت حمل و جابه‌جایی، نوع موتور، اندازه دستگاه، میزان مسافت قابل پیمایش، میزان وزن قابل‌تحمل، کابین دار بودن یا نبودن، محل استفاده، سنسور، قطعات و امکانات به کار گرفته شده بر روی دستگاه و برخی عوامل دیگر بستگی دارد.

خاوران صنعت ارائه‌دهنده ایمن و بروز انواع بالابر هیدرولیکی

متخصصان ما آماده مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.